Indywidualne szkolenie (1/1)

One-on-one Tuition

 We speak English!

Zajęcia prowadzone w trybie mistrz-uczeń są okazją do pracy nad indywidualnym rozwojem w zakresie introligatorstwa. Uczestnicząc w szkoleniu zyskujesz wiele cennych wskazówek i bezcennych patentów mistrza introligatorskiego z wieloletnim doświadczeniem.

 

Program edukacyjny przeznaczony jest dla średniozaawansowanych introligatorów oraz profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę techniczną i praktyczną. Tematy spotkań dostosowywane są do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Cena kursu zawiera:

- Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały;

- Opiekę wykwalifikowanego instruktora, który pokaże metody pracy oraz odpowie na każde pytanie.

 

TERMINY: Zajęcia 4-8 godzin odbywają się w umówionym terminie, optymalnie raz lub dwa razy w tygodniu. Kurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Zajęcia trwają maksimum 8 godz./dzień.

 

Warsztaty odbywają się w Poznaniu. 

 

Sprawdź ceny i zapisz się

Sprawdź inne warsztaty

Szycie notesów metodą japońską

z cyklu «Introligatorstwo od podstaw»

Podczas tych warsztatów przyjrzymy się czterem tradycyjnym japońskim technikom szycia: Kikko Toji, Asa-No-Ha Toji, Koki Toji, Yotsume Toji. Podczas zajęć każdy uczestnik wybierze jedną z omawianych technik i wykona notes, który zabierze ze sobą do domu.

Szkicownik w stylu koptyjskim

z cyklu «Introligatorstwo od podstaw»

Naucz się techniki ściegu koptyjskiego z Andrzejem Małachowskim, który poprowadzi Cię krok po kroku do oprawienia własnego, ubranego w tkaninę szkicownika z wytłoczonym napisem na okładce. Ta prosta, a zarazem bardzo elegancka oprawa wykona jest w technice ściegu koptyjskiego.

Notes w oprawie typu półskórek

z cyklu «Introligatorstwo dla średniozaawansowanych»

Zapraszamy na kurs, na którym własnoręcznie wykonasz notes, który pozostanie Twoją pamiątką lub upominkiem dla miłośnika książek.

Barwienie papieru - Druk stemplowy

z cyklu «Rozwój kreatywności poprzez Introligatorstwo»

Podczas tych warsztatów spróbujmy razem przygotowanie własnoręcznie papierów stemplowych w różnych technikach i przy użyciu różnych narzędzi. Podczas warsztatów nauczysz się drukowania pieczątkami na papierze i kartonie, a efektem będzie autorski papier dekoracyjny (ozdobny), którego możesz użyć do zrobienia okładki, wyklejki, karty lub zakładki.

OPINIE / REVIEWS

08.07.2023

In June 2023, I completed a 7-day course with Andriy on historical binding. 

Andriy is one of the best conservators I met. He is very professional, teaches with great patience while paying attention to the smallest details. He taught me thoroughly, with many examples and explanations. Andriy gave of himself far beyond the pre-agreed hours and was very dedicated to my learning process. The lessons were very enjoyable, and I left with a lot of knowledge. Anyone who is thinking of taking a bookbinding workshop - I strongly recommend Andriy!!!

I have no doubt that I will continue to study with him in the future.

Great appreciation,

HAGAR, ISRAEL